A Lakatos Zsanett, Takács Kincső 500 méteres kenus duó révén egy ezüstérmet szereztek a magyarok a csehországi Racicében zajló kajak-kenu Európa-bajnokság szombati döntőiben. A Blikk úgy tudja, hogy pozitív lett a drogtesztje a kajakos Csipes Tamarának és Dombvári Bencének, és emiatt felfüggesztették válogatottbeli tagságukat.




