Élete volt a póló, meg a Fradi. Mindkettőt szenvedélyesen szerette. Bár védett és edzősködött más klubban is, azért a Ferencvárosban volt igazán otthon. Ha el is ment olykor máshova, a klub mindig visszavárta, s ő boldogan tért vissza.

Élete volt a póló, meg a Fradi. Mindkettőt szenvedélyesen szerette. Bár védett és edzősködött más klubban is, azért a Ferencvárosban volt igazán otthon. Ha el is ment olykor máshova, a klub mindig visszavárta, s ő boldogan tért vissza.

Nem mintha Amerika hagyna egy ilyen lépést...
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében

A Legfőbb Ügyészség reagált Magyar Péter felszólítására
A földrengésekben legalább 4300 ember megsérült
A nyomozás magánszemélyek feljelentésére indult
Paraguay reménykedhet