Gól nélkül maradtak Madridban

Futball. A Juventus legyőzte a Monacót

Sport
  • 2015.04.14. - 22:43

A Real és az Atlético nem bírt egymással, a Juventus viszont 1-0-ra legyőzte a Monacót a Bajnokok Ligája keddi negyeddöntőjében.

A madridi házi csata gól nélkül végződött az Atléticó otthonában, így a Bernabéuban dől majd el a továbbjutás sorsa.

A Juventus némi előnyre tett szert, hiszen az olaszok Vidal találatával 1-0-ra legyőzték a francia Monacót.

Reklám