Tesztmeccs  

Jégkorong. Kikaptunk a szlovénoktól, de ez csak a felkészülés része volt

Sport
  • 2015.04.13. - 15:11

A magyar jégkorong-válogatott világbajnoki felkészülési mérkőzésen 2-0-s vezetés után 4-2-re kikapott az olimpiai hetedik szlovén csapattól a budapesti Tüskecsarnokban.

mo-szloven2
Fotó: MTI/Szigetváry Zsolt

Az egy hét múlva kezdődő krakkói divízió I/A világbajnokság előtt ez volt az utolsó felkészülési mérkőzése Rich Chernomaz szövetségi kapitány csapatának, amely az első két tesztmeccsét megnyerte Ausztria ellen.  

Reklám