Újabb három évre kötelezte el magát a Győri ETO női kézilabdacsapata mellett a főszponzor Audi Hungaria Motor Kft.

Az Audi Hungaria 2005 óta támogatja a Győri Audi ETO KC-t. Azóta a csapat 11 Magyar Kupa-győzelmet aratott, 8 magyar bajnoki címet szerzett, és kétszer nyerte meg a Bajnokok Ligáját.
Kelecsényi Ernő, a kézilabdaklub elnöke hangsúlyozta: az együttműködés lehetővé teszi számukra, hogy évről-évre ambiciózus célokat tűzhessenek ki maguk elé, s a biztos háttér hozzájárult ahhoz, hogy az egyesület fontos mérföldköveket érhessen el.
A gárda tavaly költözött új otthonába, az Audi Aréna Győr multifunkcionális csarnokba.



