Az FTC és a Szolnok után szerdán este a címvédő Újpest és a Videoton is kiharcolta a legjobb négy közé jutást a labdarúgó Magyar Kupában.

A párharcok alakulása:
Újpest FC-Gyirmót (II.) 4-0 (3-0)
Továbbjutott az Újpest FC 4-0-ás összesítéssel.
PMFC-Matias - Videoton 0-3 (0-1)
Továbbjutott a Videoton kettős győzelemmel, 5-1-es összesítéssel.



