Hogyan juthattak idáig?

Szkopjéban kezdenek a győri lányok

Sport
  • 2015.04.01. - 07:09

Április 4-én, azaz most szombaton kezdődnek a női Bajnokok Ligája negyeddöntőinek első mérkőzései. A tavalyival ellentétben az idén (a férfiak versenyéhez hasonlóan) a végső négyes küzdelem előtt egy kiesés szakaszt is beiktattak, a negyeddöntők párharcait. A kiütéses rendszerben a Győri Audi ETO a Vardar Skopjéval találkozik.

gyor
Az első magyar BL-győztes női fronton a Vasas csapata volt, aki 1982-ben hódította el a trófeát, ezt követte a Dunaferr '99-es győzelme, majd a győriek 2013-as, és 2014-es sikere. Minden idők legeredményesebb női csapata a Bajnokok Ligájában a Szpartak Kijev, a szovjet klub ugyanis története során tizenháromszor bizonyult a legjobbnak.
Reklám