Április 4-én, azaz most szombaton kezdődnek a női Bajnokok Ligája negyeddöntőinek első mérkőzései. A tavalyival ellentétben az idén (a férfiak versenyéhez hasonlóan) a végső négyes küzdelem előtt egy kiesés szakaszt is beiktattak, a negyeddöntők párharcait. A kiütéses rendszerben a Győri Audi ETO a Vardar Skopjéval találkozik.




