Döntetlent játszott a magyar válogatott vasárnap este a görögök elleni Európa-bajnoki selejtezőn. Az itthon tartott egy ponttal a magyar nemzeti tizenegy megtartotta harmadik helyét a csoportban Románia és az északírek mögött.

Egy pontot itthon tartott a Dárdai-csapat
Döntetlent játszott a magyar válogatott vasárnap este a görögök elleni Európa-bajnoki selejtezőn. Az itthon tartott egy ponttal a magyar nemzeti tizenegy megtartotta harmadik helyét a csoportban Románia és az északírek mögött.

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
