A Ferencváros hazai pályán 24–21-re nyert a Győri ETO ellen a női kézilabda NB I alapszakaszának utolsó fordulójában. A 21 mérkőzésen száz százalékos győriek ezzel első vereségüket szenvedték el a szezonban.

Tomoriék három góllal verték a címvédő Győrt
A Ferencváros hazai pályán 24–21-re nyert a Győri ETO ellen a női kézilabda NB I alapszakaszának utolsó fordulójában. A 21 mérkőzésen száz százalékos győriek ezzel első vereségüket szenvedték el a szezonban.

Ne legyen magányos játék a szépkor sem
Az Északi Járműjavító területén van erre lehetőség

Bár nem a legpraktikusabb módszer lenne
A Külügyminisztérium megkezdi a külképviselet-vezetői kar megújítását