Januárban megkapta az Aranylabdát, azóta azonban nem teljesít túl jól Cristiano Ronaldo. És nem csak a portugál küszködik, csapata a Real Madrid kiesett a Király-kupából, és már a bajnokságban is csak a második.

Nyilván nem egyedül Crisitano Ronaldo a felelős a gyengébb teljesítményért, de tény: a januárban Aranylabdát nyert csatár az idén gyengébben teljesít. A szurkolók pedig nem túl kíméletesek. A királyi gárda szimpatizánsait megkérdező spanyol As szavazásán kiderült: a szurkolók egy harmada hagyná ki Ronaldót a kezdőből. A legtöbben (46 százalék) Gareth Bale-t ültetnék le, a válaszadók közel egy ötöde pedig Karim Benzemát látná szívesen a cserepadon.
Forrás: nso.hu



