Tíz hónap börtönre ítélték Fabio Cannavarót, mert illegálisan hatolt be a hatóságok által lefoglalt nápolyi házába, írja a Guardian.

Az Aranylabdás focista saját házába hatolt be illegálisan
Tíz hónap börtönre ítélték Fabio Cannavarót, mert illegálisan hatolt be a hatóságok által lefoglalt nápolyi házába, írja a Guardian.

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
