Bronzérmes a magyar női váltó a rövidpályás gyorskorcsolya EB-n

Az olaszokkal végig fej-fej mellett küzdöttek

Sport
  • 2015.01.25. - 17:23

Bronzérmet nyert a magyar női váltó a rövidpályás gyorskorcsolyázók hollandiai Dordrechtben zajló Európa-bajnokságának vasárnapi zárónapján.

Gyorskorcsolya 576 Heidum Bernadett és Kónya-Zsófia
Reklám