Bronzérmet nyert a magyar női váltó a rövidpályás gyorskorcsolyázók hollandiai Dordrechtben zajló Európa-bajnokságának vasárnapi zárónapján.

Az olaszokkal végig fej-fej mellett küzdöttek
Bronzérmet nyert a magyar női váltó a rövidpályás gyorskorcsolyázók hollandiai Dordrechtben zajló Európa-bajnokságának vasárnapi zárónapján.


Több civil megsebesült
Gazdasági csalással és pénzmosással gyanúsítják