Csütörtöki ülésén döntött a tavalyi év legjobbjairól a Magyar Kézilabda Szövetség. A nők között Görbicz Anitát, a férfiaknál Mikler Ronaldot választották az év játékosának.
A veszprémi születésű, anyai örömök elé néző Görbicz Anitát ötödszörre választották meg az év legjobbjának Magyarországon. A Győri ETO irányítója egy ízben – 2005-ben – a világ legjobb játékosa címet is elnyerte.




