Orbán Viktor is részt vesz a zürichi FIFA-gálán

A díjkiosztó gáláján adják át az Aranylabdát

Sport
  • 2015.01.11. - 18:20

Orbán Viktor miniszterelnök vasárnap este Párizsból Zürichbe utazott, ahol a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) meghívására idén is részt vesz a labdarúgó világszervezet gáláján hétfőn - közölte Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóiroda vezetője az MTI-vel.  

 A kormányfő vasárnap délután a francia fővárosban részt vett a terrorizmus elleni nagyszabású tiltakozó felvonuláson.

A FIFA hétfői zürichi díjkiosztó gáláján adják át az Aranylabdát, a legszebb gólért járó Puskás-díjat, megválasztják az év női játékosát, valamint az év edzőjét a férfi és női csapatoknál, továbbá kihirdetik az év csapatának "összeállítását" is.

Reklám