A Real Sociedad elleni kihagyott első félidő után, most hétfőn sem csatlakozhat a Barca csapatához Lio Messi. A játékos betegség miatt nem edzhet társaival.

Messi vasárnap a második félidőben lépett csak pályára a Real Sociedad elleni bajnoki találkozón, melyet 1-0-ra elveszített együttese. Luis Enrique vezetőedző ugyanakkor nem betegsége miatt nem számított rá kezdőként, hanem azért, mert indoklása szerint pihentetni szerette volna a támadót.
Forrás: MTI


