Aranyérmes a norvég válogatott

Hatodszorra is sikerült megnyerniük az Európa-bajnokságot

Sport
  • 2014.12.21. - 19:50

A norvég válogatott nyerte az aranyérmet a magyar-horvát közös rendezésű női kézilabda Európa-bajnokságon, miután a vasárnapi budapesti döntőben 28-25-re legyőzte a spanyol csapatot.

lead norvég


Reklám