A svéd válogatott lett a bronzérmes a magyar-horvát közös rendezésű női kézilabda Európa-bajnokságon, miután a vasárnapi helyosztón 25-23-ra legyőzte a montenegrói csapatot.

A női kézilabda Eb-n a montenegrói csapatot legyőzve érték el a harmadik helyet
A svéd válogatott lett a bronzérmes a magyar-horvát közös rendezésű női kézilabda Európa-bajnokságon, miután a vasárnapi helyosztón 25-23-ra legyőzte a montenegrói csapatot.

