Marad a beléptetőrendszer

Labdarúgás. Kubatov Gábor nem hátrál meg

Sport
  • 2014.12.18. - 15:27

Éppen a szurkolók érdekében nem szerelik le a szkenneres beléptető­rendszert – jelentette ki Kubatov Gábor, a Ferencváros elnöke a klub honlapjának adott interjúban.

„Marad a beléptetőrendszer, és lévén, hogy októberben választottak meg újabb négy évre elnöknek, maradok én is – nyilatkozta Kubatov Gábor a Fradi honlapján. – Mindenki szabadon dönthet arról, hogy bejön vagy sem a stadionba, kivéve azokat, akiket indokoltan kitiltottunk az elmúlt időszakban… Minden klubnak, de a Ferencvárosnak különösen fontosak a szurkolók. Értük és a gyermekekért van elsősorban a Fradi. Senki ne higgye, hogy bennem nem hagyott nyomot az, ami az utóbbi hónapokban történt. Sok mindent átértékeltem. Befejezem a személyes írásos kapcsolattartást a közösségi médiában. A hozzászólók egy része a konfliktust kereste, a felületet találta meg ahhoz, hogy sértegesse a klubot vagy engem.” Az elnök hosszú küzdelemre számít, amíg olyan rend lesz a magyar pályákon, mint Angliában vagy Németországban. „Sokáig fog tartani, amíg minden tisztességes szurkoló belátja, megérti, elfogadja a törekvéseinket. Sok időbe telik majd, mire elhiszik, hogy a Ferencvárosnak nincs más választása. Az UEFA kérlelhetetlen, és nem tűri a botrányokat, a kirekesztő magatartást, nyilvánvalóan ki fog tartani az elvei mellett. Egyszer és mindenkorra vége annak, hogy bárkinek is félnie kelljen a lelátókon. És vége annak, hogy erőszakos szurkolók jogot formáljanak arra, hogy meghatározzák a klub működését – hangsúlyozta Kubatov.
Reklám