Késelés a Barca-PSG meccs után

Megszúrtak egy párizsi szurkolót Barcelonában

Sport
  • 2014.12.11. - 16:35

Megkéselték a Paris Saint-Germain labdarúgócsapatának két  szurkolóját Barcelonában a katalán együttessel szemben 3-1-re elveszített szerdai Bajnokok Ligája-csoportmérkőzés után.

Mindkét  incidens a mérkőzés lefújása után, a Camp Nou Stadionon kívül történt.  A helyi rendőrség csütörtöki közlése szerint a francia szurkolót nem sokkal a mérkőzés után 11 óra tájban két sötét ruhába öltözött férfi  késelte meg. Az ő állapota súlyos, de nem életveszélyes, továbbra is kórházban ápolják.

Nem messze az első esettől hasonló támadás történt egy másik PSG szurkoló ellen. Az ő sérülése nem súlyos, már kiengedték a kórházból.  A hatóság két feltételezett tettest azonosított.  

 

Reklám