Mélyvénás trombózissal került kórházba Vajda Attila

Az olimpiai-bajnok kenus lábában nyolc-tíz centis vérrögöt találtak

Sport
  • 2014.12.04. - 10:46

Hetek óta erős fájdalmat érzett a lábában, ezért úgy döntött orvoshoz fordul. Vajda Attila lábában nyolc-tíz centis vérrögöt találtak.  

vajda attila
Fotó: MTI Kovács Anikó
 A szegedi Európa-, világ-, és olimpiai-bajnok kenusa a Nemzeti Sportnak elmondta, hogy már hetek óta fájdalmat érzett a lábában, amely egyre fokozódott, olyannyira, hogy az utóbbi egy hétben járni is nehezen tudott. "Mostanra pedig eljutottam oda, hogy már állni sem bírtam. A délelőtti úszóedzést követően úgy döntöttem, nem halogathatom tovább, elmegyek az orvoshoz. Azonnal bent is tartottak, és legalább öt-hat napig nem is kelhetek fel"- nyilatkozta a harmincegy éves versenyző.

Vajda szerda este került kórházba, az pedig még kérdéses, mikor folytathatja újra az edzést.  

Reklám