Ismét kórházban Pelé

A hírek szerint húgyúti fertőzéssel kezelik

Sport
  • 2014.11.25. - 10:46

Szűk két héten belül másodszor került kórházba Pelé.

A 74 éves legendás brazil futballistát 12 napja vesekővel műtötték, most pedig - sajtóértesülések szerint - húgyúti fertőzés miatt szorul ellátásra. A Sao Pauló-i Albert Einstein Kórház szóvivője a kórházba szállítás tényét megerősítette, részleteket azonban nem közölt a háromszoros világbajnok állapotáról.

Reklám