A Német Labdarúgó Szövetség (DFB) sportbírósága két mérkőzésre szóló eltiltással sújtotta a Hoffenheimet erősítő Szalai Ádámot, akit szombaton kiállítottak a Bayern München elleni bajnoki találkozón.

A Hannover és a Dortmund ellen nem játszhat
A Német Labdarúgó Szövetség (DFB) sportbírósága két mérkőzésre szóló eltiltással sújtotta a Hoffenheimet erősítő Szalai Ádámot, akit szombaton kiállítottak a Bayern München elleni bajnoki találkozón.

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
