A Napoli öt szurkolóját őrizetbe vették hétfőn a májusi labdarúgó Olasz Kupa-döntő előtt történt incidens miatt. A rendőrség tájékoztatása szerint az öt vádlott ellen a stadion szabályainak megsértése és rendőri intézkedéssel szembeni ellenszegülés miatt indítottak eljárást.




