A ferencvárosi Groupama Arénában 20,700 néző előtt, kezdte meg szereplését az Európa-bajnoki selejtezősorozatban a magyar labdarúgó-válogatott. A csoport egyik leggyengébbnek tartott együttese ellen sem sikerült a pontszerzés. A vendégek egygólós hátrányból fordítva 2-1-re verték a magyar válogatottat.




