Csúfosan kezdte a selejtezőt a Pintér-csapat

Magyarország - Észak-Írország 1-2

Sport
  • 2014.09.07. - 19:31

A ferencvárosi Groupama Arénában 20,700 néző előtt, kezdte meg szereplését az Európa-bajnoki selejtezősorozatban a magyar labdarúgó-válogatott. A csoport egyik leggyengébbnek tartott együttese ellen sem sikerült a pontszerzés. A vendégek egygólós hátrányból fordítva 2-1-re verték a magyar válogatottat.

Pintér kicsi

Reklám