Szalai nem akar Pintérrel együtt dolgozni

A 19-szeres válogatott játékost a szövetségi kapitány sem hívta be a keretbe

Sport
  • 2014.09.04. - 16:52

A jelenlegi szövetségi kapitány vezetése alatt nem kívánok a magyar válogatott rendelkezésére állni – írta Facebook oldalán Szalai Ádám, a Hoffenheim támadója. A 19-szeres válogatott játékos kiállt korábbi, nagy port kavart véleménye mellett, hogy átverik a futballszerető szurkolókat azzal, hogy Eb- vagy vb-részvétel lehetőségével áltatják őket, mivel nincsenek meg hozzá a megfelelő játékosok és edzők.  

Szalai Ádám
Reklám