Mocsai Lajos, a férfi kézilabda-válogatott távozó szövetségi kapitánya azt szeretné, ha inkább magyar szakember lenne az utódja.
A szakvezető - aki a felnőtt válogatottak szakmai igazgatójaként dolgozik tovább a szövetségben - a Digi Sport Reggeli start című csütörtöki műsorában elmondta: ha a csapat elfogadja a magyar prioritást, akkor ő magyar kapitány híve. Elképzelhetőnek tart egy külföldi tréner-Csoknyai István párost, de Imre Vilmost, Gyurka Jánost és Kovács Pétert is alkalmasnak tartja a feladatra.




