Úszó Eb: Cseh és Kozma döntős, Gyurta Dániel a negyedik lett

A magyarok műugrásban is remekeltek

Sport
  • 2014.08.19. - 21:01

Gyurta Dániel 100 méter mellen negyedik lett a berlini Európa-bajnokság normálmedencés versenyeinek második napján, a kedd egyetlen magyar érdekeltségű úszódöntőjében. A Kormos Villő és Reisinger Zsófia alkotta kettős szinkrontoronyugrásban harmadikként végzett. Kozma Domonik szárnyalt a 200 m gyors elődöntőjében, így a harmadik legjobb időeredménnyel várhatja a szerdai finálét.

1 / 5
Gyurta Dani
Reklám