Hat csapatot összesen 1,9 millió forintra büntetett meg a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága a keddi ülésén.
Az MLSZ honlapjának beszámolója szerint a Dunaújvárosnak és a Videotonnak 500-500 ezer forintot kell befizetnie. Előbbi hamisított sportorvosi engedély felhasználásának kísérlete miatt kapta a szigorú büntetést, míg utóbbi a szurkolói miatt, ugyanis a székesfehérvári drukkerek az újonc elleni mérkőzésen folyamatosan trágár és kirekesztő rigmusokat kiabáltak.




