Négy helyen változtatott Európa-bajnoki keretén Benedek Tibor, a férfi vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya, aki kedden hirdetett csapatnévsort az augusztusi, kazahsztáni világkupára.
A budapesti Eb-n ezüstérmesként zárt együttesből kikerült a mandulaműtét előtt álló Vámos Márton, míg hárman - a kapus Nagy Viktor, továbbá Szivós Márton és Tóth Márton - pihenőt kaptak a szakvezetőtől. Helyettük Angyal Dániel, Bátori Bence, Bedő Krisztián és a kapus Lévai Márton került a keretbe - nyilatkozta a kapitány a szövetség honlapjának, a www.waterpolo.hu oldalnak.




