Döntős a magyar férfi vízilabda válogatott

Csapatunk 8-7-re verte az olaszokat

Sport
  • 2014.07.25. - 20:55

A magyar férfi vízilabda-válogatott egy góllal 8-7-re győzött az olasz csapat ellen a budapesti Európa-bajnokság pénteki elődöntőjében, így vasárnap az aranyéremért mérkőzik a szerb-montenegrói párharc győztesével. Benedek Tibor a lefújás után úgy értékelt, hogy a csapat megérdemelte a győzelmet. A játékosok egymásból merítettek plusz erőt.

Vízilabda válogatott
Reklám