A magyar férfi vízilabda-válogatott egy góllal 8-7-re győzött az olasz csapat ellen a budapesti Európa-bajnokság pénteki elődöntőjében, így vasárnap az aranyéremért mérkőzik a szerb-montenegrói párharc győztesével. Benedek Tibor a lefújás után úgy értékelt, hogy a csapat megérdemelte a győzelmet. A játékosok egymásból merítettek plusz erőt.




