A horvátokat verő olaszok után a szerb férfiválogatott is bejutott a legjobb négy közé a budapesti vízilabda Európa-bajnokságon, miután a szerda esti második keresztbejátszásos meccsen legyőzte Görögország csapatát.
Eredmény, az elődöntőbe jutásért:
Szerbia-Görögország 13-9 (3-2, 4-3, 4-2, 2-2)




