Szomorúak, de büszkék az argentinok

Argentína 1990 után lett ismét vb-ezüstérmes

Sport
  • 2014.07.14. - 11:47

Alejandro Sabella, az argentin labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya gratulált a világbajnok német csapatnak, ugyanakkor büszkeséggel beszélt saját együtteséről, amely hosszabbításban veszítette el 1-0-ra a brazíliai világbajnokság vasárnapi fináléját.

Argentin fans2
Reklám