Mátyás király-emlékévet hirdet 2018-ra a nemzetpolitikai államtitkárság – jelentette be tegnap Budapesten Potápi Árpád János nemzetpolitikai államtitkár. Közölte: a Kárpát-medence magyarsága az emlékévhez kapcsolódva számos közös rendezvényt, konferenciát tart majd, kiállítást, valamint a fiataloknak történelmi versenyeket szerveznek.




