Szerdától vasárnapig tart az Erdélyi Magyar Ifjak szervezte ifjúsági tábor Gyergyószentmiklós külterületén, amely összefogja a magyar nemzeti öntudattal bíró, kultúránk, történelmünk és közéleti eseményeink iránt érdeklődő Kárpát-medencei fiatalokat.
A táborban számos kulturális és hagyományőrző rendezvény várja az érdeklődőket. Ennek keretében Csíkszereda, Kézdivásárhely hazatérése – 1940. A munkácsi 2. gépkocsizó dandár és az egri 20. gyalogdandár nyomában címmel szerkesztőségünk munkatársa, Babucs Zoltán tart előadást péntek délután 14 órakor.



