Deák Bill Gyula és Hobo együtt lép fel Kolozsváron

Kultúra
  • 2017.03.24. - 00:25

Az augusztus 13. és 20. között tartandó Kolozsvári Magyar Napokon újra együtt lép fel Deák Bill Gyula és Földes László Hobó (képünkön) – jelentették be tegnap a fesztivál szervezői.

Hobó
(Fotó: Nagy Balázs)

A távirati iroda tudósítása szerint a sajtótájékoztatón Hobó elmondta: az utóbbi években vagy ő zenélt Deák Bill és zenekara vendégeként, vagy fordítva, most azonban Bill és Hobó újra együtt címen lépnek a közönség elé. A magyar napokat szervező Kincses Kolozsvár Egyesület képviselői elmondták: tovább bővül a fesztivál: a Farkas utca, a Fogoly utca és a Főtér mellett a Sétatéren is színpadot állítanak fel. Bejelentették, hogy Várkert Fesztivál elnevezéssel május 27-28-án a gyalui kastély mellett is programokat tartanak.  

Reklám