Liam Gallagher "semmit sem szeretne jobban", mint hogy újra összeálljon a bátyjával, Noellel közösen alapított Oasis.

A legendás britpop-banda a Gallagher-fivérek rossz viszonya miatt oszlott fel 2009-ben
Liam Gallagher "semmit sem szeretne jobban", mint hogy újra összeálljon a bátyjával, Noellel közösen alapított Oasis.

