Trombitások csúcstalálkozója a Müpában

Koós-Hutás Áron, Pecze Balázs és Subicz Gábor közös koncertjét számos vendégzenész színesíti

Kultúra
  • 2017.01.11. - 13:29

Három fiatal hazai trombitaművész, Koós-Hutás Áron, Pecze Balázs és Subicz Gábor főszereplésével tartanak koncertet január 20-án a Müpa Fesztivál Színházában. Ők hárman 2008 után először állnak ismét együtt színpadra a Trumpet Summit alkalmából.

trombitások
Reklám