Tisztelet

Csoóri Sándor-emlékestet tartottak a MOM-ban

Kultúra
  • 2016.11.17. - 03:15

A Hitel folyóirat estjeinek sorában tegnap 18 órától a nemrég elhunyt Kossuth-díjas íróra, költőre, Csoóri Sándorra emlékeztek a MOM Kulturális Központban.

Csoori
(Fotó: Varga Imre)

A lap, amelynek örökös tiszteletbeli főszerkesztője az elhunyt alkotó, közreműködő kollégákkal, barátokkal idézte fel munkásságát és személyét. A meghívottak között volt Lezsák Sándor költő, az Országgyűlés alelnöke, Döbrentei Kornél költő, Gy. Szabó András író, publicista, Nagy Gábor költő, N. Pál József irodalomtörténész, Papp Endre irodalomtörténész, a Hitel felelős szerkesztője, Szakolczay Lajos irodalomtörténész és Tóth Erzsébet költő, valamint a Téka Együttes.

Reklám