Péntek után szombaton is 90 ezren látogattak ki a Szigetre, az elmúlt hat nap alatt így már harmadszor lett teltházas a fesztivál - közölték a szervezők vasárnap az MTI-vel.

Már harmadszor kelt el minden jegy az idén
Péntek után szombaton is 90 ezren látogattak ki a Szigetre, az elmúlt hat nap alatt így már harmadszor lett teltházas a fesztivál - közölték a szervezők vasárnap az MTI-vel.

Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája
