Pink vírusos megbetegedéssel került kórházba

Kérdéses az énekeső ausztráliai turnéja

Kultúra
  • 2018.08.07. - 14:48

Az amerikai énekesnő szombaton még be tudta fejezni a koncertet az ausztráliai turnéján,de a hétfői fellépését már le kellett mondania.

A 38 éves énekesnő, igazi nevén Alecia Moore, már többször betegeskedett a múlt hónapban kezdődött ausztráliai turnéján. Pink sokáig halogatta gyógyulását a feszes tempójú turnénak köszönhetően, de a szombati fellépésén nyilvánvaló lett, hogy komolyabb a probléma. Kórházba szállították, ahol előszőr dehidratáltsággal kezelték, majd észrevették, hogy egy vírus támadta meg a gyomrát.

A hétfői koncertjére már gyülekeztek a rajongók, amikor értesültek róla, hogy a fellépés elmarad.

Az orvosok azt mondják, hogy Pink továbbra is a kórházban van, ellépülését és gyógyulását folytatja. 

Csütörtökön folytatódik az ausztráliai turnéja, a jegyeket még mindig árulják, de még bizonytalan, hogy Pink folytatni tudja-e a koncert sorozatot.

Reklám