Az amerikai énekesnő szombaton még be tudta fejezni a koncertet az ausztráliai turnéján,de a hétfői fellépését már le kellett mondania.
A 38 éves énekesnő, igazi nevén Alecia Moore, már többször betegeskedett a múlt hónapban kezdődött ausztráliai turnéján. Pink sokáig halogatta gyógyulását a feszes tempójú turnénak köszönhetően, de a szombati fellépésén nyilvánvaló lett, hogy komolyabb a probléma. Kórházba szállították, ahol előszőr dehidratáltsággal kezelték, majd észrevették, hogy egy vírus támadta meg a gyomrát.
A hétfői koncertjére már gyülekeztek a rajongók, amikor értesültek róla, hogy a fellépés elmarad.
Az orvosok azt mondják, hogy Pink továbbra is a kórházban van, ellépülését és gyógyulását folytatja.
Csütörtökön folytatódik az ausztráliai turnéja, a jegyeket még mindig árulják, de még bizonytalan, hogy Pink folytatni tudja-e a koncert sorozatot.



