Augusztus 31-én viteti el a tulajdonos, Pákh Imre a Golgotát Debrecenből, így a város közönségének már csak pár napja van, hogy egyben láthassa Munkácsy Mihály híres trilógiáját.
Pákh elviszi a Golgotát
Augusztus 31-én viteti el a tulajdonos, Pákh Imre a Golgotát Debrecenből, így a város közönségének már csak pár napja van, hogy egyben láthassa Munkácsy Mihály híres trilógiáját.
Nem mindenkinek jön be a parttalan támogatás
Bár nem a legpraktikusabb módszer lenne

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma