Oberfrank Pált választották a Vidéki Színházigazgatók Egyesülete új elnökének

A két alelnök Rázga Miklós és Balázs Péter lett

Kultúra
  • 2015.08.30. - 17:06

Oberfrank Pált, a Veszprémi Petőfi Színház igazgatóját választotta meg új elnökének a Vidéki Színházigazgatók Egyesülete szombaton tartott közgyűlésén.

oberfrank
Reklám