Vasárnap, a kommunista diktatúrák áldozatainak emléknapján mutatja be a Duna TV a szovjet munkatáborban játszódó, Örök tél című filmet. Szász Attila rendező lapunknak elmondta: a céljuk az volt, hogy női szempontból mutassák be a lágeréletet, s a cselekményt valós események ihlették.




