Lemezbemutató koncertet ad a Budapest Bár

Kultúra
  • 2016.11.30. - 00:49

Megjelent a Budapest Bár legújabb, Ünnep című, (nem csak) karácsonyi hangulathoz illő lemeze. Az albumon kilenc, részben magyar, részben angol nyelvű feldolgozás és négy új, a zenekar tagjai által írt dal hallható.

BudapestBar
(Fotó: MH)

Az együttes december 12-én a MOM Kulturális Központban, rendezendő dupla koncerten mutatja be az album anyagát – közölték a szervezők. Mivel a 19 órakor kezdődő előadásra pillanatok alatt elfogytak a jegyek, délután fél 4-kor is adnak egy matinékoncertet. Fellép majd az összes Budapest Bár-os énekes, mások mellett Behumi Dóri, Ferenczi György, Frenk, Kiss Tibor, Kollár-Klemencz László, Mező Misi, Lovasi András és Németh Juci, valamint Szalóki Ági is, aki egy szám erejéig tér vissza a csapathoz.

Reklám