Tiszteletvacsorán látta vendégül tegnap este Áder János köztársasági elnök Csukás István Kossuth- és József Attila-díjas költőt, írót, Kallós Zoltán Kossuth-díjas néprajzkutatót, a Corvin-lánc kitüntetettjét, a nemzet művészét, valamint Novák Ferenc Kossuth- és Erkel Ferenc-díjas koreográfust, rendezőt, érdemes művészt, a nemzet művészét.

Csukás Istvánt a nyolcvanadik, Kallós Zoltánt a kilencvenedik, Novák Ferencet pedig a nyolcvanötödik születésnapja alkalmából hívta meg és köszöntötte a Sándor-palotában az államfő.



