A fővárosban, a Belvárosi Polgári Szalonban mutatták be tegnap este lapunk miskolci tudósítója, Kégl Ildikó legújabb kötetét.

A Tárgyiasult gondolatok 2. című kiadvány az első kiadványt követően újabb helyi értékeket vonultat fel Borsodból, Abaújból és Zemplénből. A szalonban egyúttal kiállítás is nyílt e témáról. A könyvbemutatón a szerzővel Szőnyi Kinga, az Echo Tv műsorvezetője beszélgetett, előtte a köszöntőt Török Dezső, a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Közgyűlés elnöke mondta. Az esten közreműködött a Kiss Kata Zenekar és Szegedi Csaba operaénekes.



