Kezdődik a vajdasági Dombos Fest

Fény a löszfalon

Kultúra
  • 2018.07.04. - 00:31

Mától öt napon át várja a látogatókat a vajdasági Kishegyesen a Dombos Fest, amely az elmúlt tizennyolc évben a térség legjelentősebb művészeti eseménye lett.

A szervezők közleménye szerint az idén is színekbe öltözik a löszfal a fényfestésnek köszönhetően, és bemutatják a magyar kultúra Vajdaságban kevéssé ismert képviselőit. A nyitókoncerten Lajkó Félix és Sidoo Attila duója muzsikál, és fellép majd mások mellett a Csizmadia Anna a Fokos zenekarral, a Máriás Béla vezette Tudósok, a Pátkai Rozina Trió, Szalóki Ági, a Parno Graszt, a Vujicsics Együttes, valamint Borbély Mihály.
Reklám