Bemutatták Zsuffa Tünde Angyal a földi pokolban című regényét, amely egy tizenkét évet felölelő szerelmi történeten keresztül mesél a második világháború utáni átalakulásról. A Nemzetközi Vöröskereszt szolgálatában álló két fő karakter egyike egy szibériai lágerben elszenvedett időben, másika pedig a hazai megtorlás nincstelenségében talál ismét egymásra, és néz szembe a kor által felvetett kikerülhetetlen kérdésekkel.




