Emlékeztetni kell a megéltekre, de kevesen teszik meg

A második világháború utáni időszak regényben

Kultúra
  • 2015.09.03. - 01:26

Bemutatták Zsuffa Tünde Angyal a földi pokolban című regényét, amely egy tizenkét évet felölelő szerelmi történeten keresztül mesél a második világháború utáni átalakulásról. A Nemzetközi Vöröskereszt szolgálatában álló két fő karakter egyike egy szibériai lágerben elszenvedett időben, másika pedig a hazai megtorlás nincstelenségében talál ismét egymásra, és néz szembe a kor által felvetett kikerülhetetlen kérdésekkel.

12o-scan
Reklám