Emlékérmét bocsát ki a Magyar Nemzeti Bank

Száz éve ért véget az első világháború + GALÉRIA

Kultúra
  • 2018.10.15. - 15:23

A Magyar Nemzeti Bank (MNB) 10 ezer forint címletű ezüst és 2 ezer forint névértékű színesfém emlékérmét bocsát ki kedden, a Hadtörténeti Intézet és Múzeum által rendezett Az Osztrák-Magyar Monarchia katonai összeomlása és annak következményei című nemzetközi tudományos konferencia keretében - közölte az MTI-vel az MNB hétfőn. 

1 / 3
emelékérem
Az első világháború befejezésének 100. évfordulójára megjelenő ezüst emlékérme a kibocsátást követő három hónapig, a színesfém emlékérme egy évig névértéken lehet megvásárolni október 16-tól a Magyar Pénzverő Zrt. érmeboltjában, illetve a vállalat honlapján üzemeltetett webáruházban.
Reklám