Kedden örök nyugalomra helyezték Békés András Kossuth- és Erkel Ferenc-díjas rendezőt, érdemes és kiváló művészt, a Magyar Állami Operaház örökös tagját és mesterművészét.

„Az Operaház újabb oszlopot veszített el”
Kedden örök nyugalomra helyezték Békés András Kossuth- és Erkel Ferenc-díjas rendezőt, érdemes és kiváló művészt, a Magyar Állami Operaház örökös tagját és mesterművészét.

A román állampolgárok reformokat akarnak
Több civil megsebesült
